IMG 2654

3x Dzień z MP Nidzica

7/10/2021

Po niemal dwuletniej przerwie mieliśmy w końcu możliwość zorganizowania targów dla naszych partnerów handlowych. Spotkania w mniejszych grupach pozwoliły nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo wydarzenia, ale także spędzić z każdym więcej czasu.
Odpowiednią atmosferę zapewniło otoczenie Zamku Krzyżackiego w Nidzicy, w którym zorganizowaliśmy część targową. Goście mieli okazję zapoznać się z modelami MP Nidzica z oferty 2021 w nowych, odważniejszych odsłonach tkaninowych. Co warto zaznaczyć naszą imprezę meblową w tym miejscu pierwszy raz organizowaliśmy 15 lat temu !


Motywem przewodnim targów była natura tak więc wszystkie modele przedstawiono w typowo mazurskiej kolorystyce. Niezaprzeczalnie największe wrażenie wywołał stojący w centrum Sali Rycerskiej duży układ narożnika HEAVEN w zielonej szenilowej tkaninie Lemma firmy Fargotex. Model dodatkowo uzupełniony został dużą pufą, którą można wykorzystać do stworzenia pełnowymiarowej powierzchni spania.


Nie mogło także zabraknąć najmodniejszego obicia tego roku – tkaniny o przędzy boucle, która idealnie wypełniła obłe kształty modelu NINO tworząc elegancki zestaw wyglądem i komfortem przypominający chmurę. 
Zostając przy podobnej tematyce, duże zainteresowanie wzbudził także FIT w błękitnej nowości firmy Davis – Deep Breath (70) a po całym dniu zwiedzania goście mieli okazję wypróbować TOPPER z oferty MP Nidzica, który idealnie wpasowuje się w funkcję spania narożników z funkcją spania delfin.


Oprócz zwiedzania firmy i wspólnych przemyśleń na temat przyszłych działań mieliśmy okazję wspólnie odkryć nie tylko zamkowe komnaty, ale także talenty taneczne niektórych gości :) oraz przeprowadzić ogólnopolskie meblarskie rozgrywki ping-ponga. 
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny i do zobaczenia niebawem!

 Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...