IMG 1904 HDR
20/2/2024

Odkryj nasze nowości: sofy z funkcją spania do małych i większych wnętrz

Zapoznaj się z nowościami w naszej ofercie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w niej idealny wybór dla swojego wnętrza, niezależnie od jego stylu i wielkości. Odkryj nowy wymiar komfortu z naszymi wypoczynkami!
Przeczytaj cały artykuł
KATARZYNA CICHON 2
20/12/2023

Narożnik czy sofa - co wybrać?

Wybór między sofą a narożnikiem zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar pomieszczenia, preferencje stylistyczne, liczba domowników oraz oczekiwane funkcje. Poniżej przedstawiam kilka kwestii, które mogą pomóc Ci zdecydować.
Przeczytaj cały artykuł
pies
31/10/2023

Tkaniny przyjazne zwierzętom i... ich właścicielom

Zwierzę w domu to dużo czułości, głaskania, radości i zabawy, ale także duża odpowiedzialność. Jeżeli jesteś właścicielem psa lub …
Przeczytaj cały artykuł
IMG 4737
28/6/2023

Jak wybrać najlepszą tkaninę obiciową?

Wybór odpowiedniej tkaniny do mebli jest kluczowym elementem, który wpływa zarówno na wygląd, jak i funkcjonalność twojego wnętrza. W tym artykule przedstawimy kilka istotnych wskazówek, które pomogą Ci dokonać świadomego wyboru i znaleźć idealną tkaninę do mebla.
Przeczytaj cały artykuł
mp nidzica neo sofa IMG 5058
31/3/2023

Jak dbać o kanapę? 5 sprawdzonych porad

Jak dbać o kanapę? 5 sprawdzonych sposobów na to, żeby Twoja sofa wciąż wyglądała jak nowa
Przeczytaj cały artykuł
2023 smart mp nidzica
9/1/2023

Na co warto zwrócić uwagę kupując kanapę?

Wybór odpowiedniej kanapy do mieszkania może być dla wielu osób wyzwaniem. Przed zakupem warto zapoznać się z ofertą dostępną na rynku i wybrać mebel, który spełni nasze oczekiwania.
Przeczytaj cały artykuł

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...