IMG 2903
23/11/2021

Ozdobne stopki meblowe

Krótki przewodnik po kolorach, materiałach i kształtach ozdobnych stopek meblowych proponowanych w naszych kolekcjach.
Przeczytaj cały artykuł
Alicja Nowocien 4
9/11/2021

Trendbook #1 - MP Nidzica & Prosty Plan

Trendbook jest efektem pracy projektantki wnętrz – Izy Gemzały z pracowni Prosty Plan oraz uczestników konkursu dla projektantów, który MP Nidzica zorganizowało wiosną 2021 r. Sprawdź czy nadesłany przez Ciebie projekt wnętrza znalazł sie w naszym poradniku.
Przeczytaj cały artykuł
fit foto 3
3/11/2021

it FITs me

W znacznej większości wypadków pierwszą rzeczą do sprawdzenia przed zakupem nowego mebla jest ilość miejsca, które może zająć. Kolejne kroki to oczywiście wygląd, tkanina, powierzchnia funkcji spania czy dostępność pojemnika na pościel. Jest jeszcze taki drobny aspekt jak kształt stopek zaproponowany przez producenta w danym modelu...
Przeczytaj cały artykuł
IMG 2654
7/10/2021

3x Dzień z MP Nidzica

Salone del Mobile w Mediolanie czy London Design Festival to tylko dwa z kilku wielkich branżowych wydarzeń, które wróciły we wrześniu 2021 po zdecydowanie za długiej przerwie. Nasze spotkania z partnerami handlowymi jeszcze nie mają takiej tradycji ale my także postanowiliśmy wpasować się w tegoroczny wrześniowy targowy trend.
Przeczytaj cały artykuł
IMG 0033
13/7/2021

Topper

Dla większości z nas wstawanie o 5 rano to spora przesada. Warto jednak pamiętać, że oprócz długości snu ogromną wartość ma jego jakość. Czy da się skutecznie wypocząć, jeśli nie śpimy w sypialnianym łóżku?
Przeczytaj cały artykuł
02 2021 smart1
19/1/2021

Jakie modele i kolory będą modne w 2021 roku?

Czego będziemy szukać i czym się kierować przy wyborze mebli tapicerowanych ? Warto wiedzieć, co o tegorocznych trendach mówią projektanci i jak na to reagują swoją ofertą producenci mebli miękkich. Bieżący rok na kanapach zapowiada się szczególnie komfortowo i kolorowo. Podpowiadamy, które sofy i narożniki uzupełnią modne aranżacje wnętrz.
Przeczytaj cały artykuł

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...