O nas

Kim jesteśmy?

MP Nidzica to rodzinna firma działająca na polskim rynku od 1996 r. Dzięki międzypokoleniowej współpracy, łączymy wieloletnie doświadczenie z otwartością na nowoczesne wzornictwo i słuchamy potrzeb różnych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie projektować meble ładne ale i praktyczne.

Bez względu na modę i trendy w wystroju wnętrz, przyświecają nam te same wartości – najwyższa jakość i design skoncentrowany na użytkowniku. To one są podstawą naszej firmy. Przez ten pryzmat dobieramy również dostawców meblowych podzespołów jak tkaniny czy pianki.

W czasach wiecznego pośpiechu, gdy każda wolna chwila jest na wagę złota, komfort mebla wypoczynkowego stał się kwestią nadrzędną. W MP Nidzica meble tworzymy z myślą o ludziach, dlatego projektujemy je z troską o ergonomię użytkowania i komfort. Stawiamy na funkcjonalność, dobry design i wysokiej jakości tkaniny. 

Każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie, dlatego wszystkie produkty opuszczające naszą fabrykę w Nidzicy na Mazurach są w pewnym sensie niepowtarzalne. Mamy nadzieję, że staną się częścią także Twojego domu. Żyj wygodnie!