O nas

Kim jesteśmy?

MP Nidzica to rodzinna firma działająca na polskim rynku od 1996 r. Dzięki międzypokoleniowej współpracy, łączymy wieloletnie doświadczenie z otwartością na nowoczesne wzornictwo i słuchamy potrzeb różnych klientów. Bez względu na modę i trendy w wystroju wnętrz, przyświecają nam te same wartości – najwyższa jakość i design skoncentrowany na użytkowniku. To one są podstawą naszej firmy. 

W czasach wiecznego pośpiechu, gdy każda wolna chwila jest na wagę złota, komfort mebla wypoczynkowego stał się kwestią nadrzędną. W MP Nidzica meble tworzymy z myślą o ludziach, dlatego projektujemy je z troską o ergonomię użytkowania i komfort. Stawiamy na funkcjonalność, dobry design i wysokiej jakości tkaniny.   

Każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie, dlatego wszystkie produkty opuszczające naszą fabrykę w Nidzicy na Mazurach są w pewnym sensie niepowtarzalne.  

Mamy nadzieję, że staną się częścią także Twojego domu. 

 

Spółka MP Meble Popławscy sp.z o.o. sp.k. otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Tytuł Projektu : Projekt w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.