Modułowe

Spotkania towarzyskie, rodzinna zabawa, praca z domu i sen – we wszystkich tych sytuacjach pierwszoplanową rolę bezbłędnie odegra modułowy mebel wypoczynkowy.

Zaprojektowaliśmy je z myślą o tych, którzy poszukują niepowtarzalnych rozwiązań o wysokiej funkcjonalności. Ergonomiczna konstrukcja zawierająca najwyższej jakości wypełnienia, takie jak np. pianka HR - gwarantują wygodną pozycję siedzącą. Sam zdecyduj jak duży będzie model stojący w Twoim salonie i jakie funkcje – poza zapewnieniem znakomitego wypoczynku – będzie on posiadał.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość skonfigurowania zestawu z kilkoma modułami wyposażonymi w funkcję spania. Możesz wybrać obicie z oferty współpracujących z nami producentów, a mebel stanie się w pełni szyty na miarę Twoich potrzeb! 

Heaven

HEAVEN jest modelem składającym się z brył modułowych, co pozwala na dowolną konfigurację układów, tak aby jak najlepiej prezentował się w przestrzeni domowej.

Monte Carlo

MONTE CARLO to model stworzony do kreowania przestrzeni według własnego pomysłu. Szeroka gama modułów sprawia, że ten narożnik wpasuje się idealnie w każde wnętrze.

Smart

Zestaw składa się z brył modułowych, co daje wiele wariantów ustawienia. Dla zwiększenia komfortu zostały zamontowane zagłówki z możliwością ustawienia optymalnego kąta.

Zoom

Linia mebli modułowych z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. ZOOM to mebel z miękkimi i wyprofilowanymi siedziskami z elastycznej i dopasowującej się do kształtu ciała pianki HR.

Moon

Nowoczesna linia modelu modułowego MOON daje duże możliwości aranżacyjne w każdym wnętrzu.

Tipo

Wypoczynek TIPO to kolejna modułowa propozycja, która umożliwia stworzenie mebla według własnych preferencji.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...