Tkaniny

Przy wyborze mebla warto poświęcić chwilę na dobór odpowiedniej tkaniny. Wiele z nich, oprócz ponadczasowego wyglądu, zapewnić może także trwałość i wygodę codziennego użytkowania na długie lata. 

Poza klasycznymi materiałami wysokiej jakości, oferujemy możliwość wykonania mebli w wybranych tkaninach cenionych polskich i europejskich producentów, które charakteryzują się dodatkowymi właściwościami. 

Magic home fargotex

FARGOTEX MAGIC HOME

Nadzwyczajny komfort użytkowania zapewnią tkaniny firmy FARGOTEX z kolekcji MAGIC HOME, posiadające zaawansowaną barierę ochronną umożliwiającą pozbycie się niechcianych plam, bez naruszania struktury materiału.

SMART by DAVIS – WATER REPELLENT / EASY CLEAN / PET FRIENDLY

Tkaniny firmy DAVIS z linii SMART zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kolekcje WATER REPELLENT i EASY CLEAN utrudniają wchłanianie zabrudzeń i zapewniają łatwe ich usuwanie z powierzchni, a kolekcja PET FRIENDLY jest dodatkowo odporna na sierść domowych pupili i zadrapania. 

Smart by davis
elastron

ELASTRON

W szerokiej ofercie ELASTRON znajdują się tkaniny o różnorodnych walorach sensualnych i praktycznych cechach dodatkowych: łatwoczyszczące, niewchłaniające płynów i odporne na zadrapania przez zwierzęta. Wszystkie powstają w myśl zrównoważonej produkcji i cieszą się uznaniem na całym świecie. 

Wzorniki wszystkich tkanin dostępnych w MP Nidzica znajdziesz w salonach prowadzących sprzedaż naszych mebli. Znajdź salon w swojej okolicy.