Topper - wygoda jak ze snów!

Ludzie sukcesu wstają podobno przed 6 rano. Jednak to nie godzina pobudki, a komfort snu ma decydujący wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Czy da się skutecznie wypocząć, jeśli nie śpimy w sypialnianym łóżku?

Statystycznie przesypiamy 1/3 naszego życia, czyli przynajmniej 20 lat. To jak doczekanie „porcelanowej” rocznicy ślubu albo przepracowanie tylu lat w jednej branży, że nikt już nie zwątpi w nasze doświadczenie. O właściwy sen powinniśmy dbać tak samo, jak o nasze relacje czy karierę!

Pokój (już nie taki) dzienny

„Szczęśliwi ci, którzy mają swoją sypialnię.” Często jednak jej funkcję pełni duży pokój, którego serce stanowi wielofunkcyjna kanapa. Rano jest biurem podczas pracy zdalnej, po południu umożliwia relaks, a w nocy służy jako mebel do spania.

Jakość snu na kanapie z funkcją spania skutecznie poprawi topper, czyli cienki materac powierzchniowy. Dzięki niemu, komfort zbliża się do wygody oferowanej przez łóżka sypialniane! Wyrównuje powierzchnię spania, więc łączenia elementów rozłożonego mebla albo dekoracyjne guziki nie są wyczuwalne. Dostępny w naszej ofercie materac jest wykonany z wysokoelastycznej pianki HR i puszystej włókniny silikonowej. Jego grubość to 5 cm. 

Cienki materac powierzchniowy leży na ciemnożółtej, rozkładanej kanapie.

Ponieważ topper jest lekki i poręczny, w ciągu dnia można przechowywać go w pojemniku na pościel.

Czysta przyjemność

Higiena otoczenia, w którym śpimy, to istotny czynnik wpływający na efektywność odpoczynku. Chodzi nie tylko o pachnącą pościel i świeże powietrze - zastosowane tworzywa powinny być bezpieczne dla alergików. W nocy nasze ciało wpływa na wzrost temperatury i wilgotności miejsca do spania. To niestety warunki sprzyjające mikroorganizmom, dlatego warto wybrać topper z jonami srebra, które nadają materacowi właściwości antybakteryjnych.

Śpij wygodnie!

Zakup toppera to prosty sposób na poprawę komfortu wypoczynku domowników i gości. Dodatkowa warstwa tego typu spowalnia również starzenie się powierzchni kanapy podczas intensywnego korzystania, umożliwiając zachowanie jej pięknego wyglądu na dłużej. A gdy ktoś powie ci „dzisiaj śpisz  na kanapie”… odpowiesz, że z przyjemnością!

 

Zadbaj o swoje zdrowie i komfort - znajdź salon sprzedaży, gdzie kupisz swój topper!