IMG 0033

Topper

13/7/2021


Pokój (nie tylko) dzienny
Zazwyczaj wybór mebla to przede wszystkim kwestia wizualna -  ładnie podzielone siedziska, ozdobne guziki i przeszycia. Funkcja spania oczywiście też bo klienci rzadziej lub częściej ale będą z niej korzystać. Często bywa tak, że sofa lub narożnik rano jest biurem podczas pracy zdalnej, po południu miejscem relaksu, a w nocy służy jako mebel do spania.

Jakość snu na kanapie z funkcją spania zostanie przeniesiona na zdecydowanie wyższy poziom dzięki topperowi. Jest to cienki materac kładziony bezpośrednio na rozłożony mebel. Dzięki niemu, komfort zbliża się do wygody oferowanej przez łóżka sypialniane! Dodatkowy materac wyrównuje powierzchnię spania, więc łączenia elementów rozłożonego mebla albo dekoracyjne guziki nie są wyczuwalne. Ten dostępny w naszej ofercie jest wykonany z wysokoelastycznej pianki HR i puszystej włókniny silikonowej o grubości 5 cm. Ponieważ topper jest lekki i elastyczny, w ciągu dnia można przechowywać go w pojemniku na pościel.

Czysta przyjemność

Higiena otoczenia, w którym śpimy, to istotny czynnik wpływający na efektywność odpoczynku. Chodzi nie tylko o pachnącą pościel i świeże powietrze - zastosowane tworzywa powinny być bezpieczne dla alergików. W nocy nasze ciało wpływa na wzrost temperatury i wilgotności miejsca do spania. To niestety warunki sprzyjające mikroorganizmom, dlatego warto wybrać topper z jonami srebra, które nadają materacowi właściwości antybakteryjnych.

Śpij wygodnie!

Topper idealnie pasuje na nasze najpopularniejsze modele jak Smart czy Costa. Jest to prosty sposób na poprawę komfortu wypoczynku domowników i gości. Dodatkowa warstwa tego typu pozwala zachować piękny wygląd naszego mebla na dłużej. A gdy ktoś powie ci „dzisiaj śpisz  na kanapie”… odpowiesz, że z przyjemnością! Zadbaj o swoje zdrowie i komfort - znajdź salon sprzedaży, gdzie kupisz swój topper!Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...