fit foto 3

it FITs me

3/11/2021

Ideą powstania modelu FIT była chęć praktycznego połączenia minimalnej szerokości mebla przy zachowaniu pełnowymiarowej funkcji spania nie zapominając oczywiście o kwestii atrakcyjnego wyglądu. Zaprezentowana na początku 2021 katalogowa wersja spełniała wg klientów wszystkie powyższe założenia, było niestety tylko jedno ale... 


... kształt stopek, który zaproponowaliśmy w tym modelu. Po wielu sygnałach ze strony klientów, sprzedawców i projektantów wnętrz zdecydowaliśmy się wprowadzić zmianę tego małego ale niezwykle istotnego drewnianego elementu.
Przy tej okazji chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetkę FIT'a na podstawie customowego zamówienia jednego z naszych klientów. Warto zwrócić uwagę, że model ze zdjęć wykonany został bez jednego z podłokietników. Skoro idealnie wpasował się do wnętrza i przeznaczonej na niego wnęki to dlaczego nie.


Część narożników z naszej oferty jest podobnej, lub nawet mniejszej szerokości - Hugo, Smart, Leo. Jednak w przypadku FIT'a dzięki zdejmowanym poduchom udało nam się "odzyskać" dodatkowe 10 cm powierzchni spania uzyskując wymiar 140 x 200 cm. W dzień poduchy oparciowe z silikonowym wypełnieniem gwarantują komfortowe podparcie pleców. Wieczorem za to bez problemu można schować je do pojemnika ukrytego wewnątrz szezlonga.


Wspomniana wcześniej funkcja spania świetnie współgra z topperem - 5cm nakładką na powierzchnię spania, która wyrównuje łączenia. Nawet bez takiego dodatku FIT gwarantuje pełen komfort wypoczynku zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Warto pamiętać także o trzech niezależnie regulowanych zagłówkach.


Mamy nadzieję, że ta kosmetyczna zmiana przypadnie Wam do gustu. Od tego momentu starsza wersja okrągłej stopki nie będzie już dostępna. Informacja dla projektantów i architektów - model 3D FIT'a został już zaktualizowany i jest gotowy do pobrania. Więcej szczegółów znajdziecie w strefie projektanta.Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...