IMG 2903

Ozdobne stopki meblowe

23/11/2021

Większość modeli z oferty MP Nidzica jest wyposażona w stopki projektowane pod konkretny wzór na etapie tworzenia kolekcji. Wiąże się to z wyglądem mebla ale często także z kwestiami technicznymi takimi jak wysokość, dopasowanie do zastosowanej funkcji spania czy konstrukcja mebla. Jeżeli chodzi o materiały z jakich wykonane są ozdobne stopki w naszej ofercie będzie to drewno lub metal.

Każdy z modeli posiadających drewniane stopki w zależności od upodobań może być wykończony w różnych wybarwieniu takich jak buk (B), orzech (R) i inne. Pełna lista "kolorów" dostępnych dla danej kolekcji umieszczona jest w katalogu MP Nidzica
Wśród modeli z dedykowanymi stopkami, które mocno wyróżniają się z reszty oferty warto wspomnieć o MODO. Charakterystyczna czarna ramka świetnie wpasowuje się w nowoczesne minimalistyczne wnętrza. Widzimy to po ilości zapytań od projektantów i aranżacji pomieszczeń z wykorzystaniem tego modelu.


Kolejną kolekcją w ofercie MP Nidzica z dedykowanymi metalowymi stopkami jest HEAVEN. W tym wypadku klient ma możliwość wyboru pośród trzech kolorów - chrom / chrom czarny / chrom miedziany. Decydując się na układ narożnika z ozdobną szklana półką warto pamiętać, że szkło jest zawsze w kolorze ciemnym (dymione szkło). 


Na koniec nie można nie wspomnieć o kolekcji ARIA zbudowanej na smukłych drewnianych stopkach. Brak funkcji spania czy pojemnika na pościel pozwolił nam skupić się na wyglądzie, komforcie i ostatecznym efekcie, który zakładaliśmy na etapie projektowania tego mebla. ARIA dodatkowo występuje w opcji wybarwienia drewna DN - dąb naturalny tak jak na poniższym zdjęciu.Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce

czytaj więcej...